Kostium Wampir Z Transylwanii

SKU
W1148
Ocena:
80%
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Zarzuć długą pelerynę na plecy i przygotuj się na noc pełną wrażeń. Przemykaj ulicami miasta w poszukiwaniu niewinnych dusz, których krew będzie Twoim pożywieniem. Pamiętaj, że musisz uważać aby nie napotkać żadnego pogromcy wampirów, który może wbić kołek w Twoje zimne serce. Powinieneś również unikać potraw z czosnkiem i pokropienia wodą święconą. To zapewni Ci życie wieczne w Twoim okazałym zamczysku. W tym stroju wpasujesz się w klimat każdej imprezy w stylu halloweenowym. 

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Wampir Z Transylwanii
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!