Kostium Dziecięcy Transformers Ironhide

SKU
W500
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Przyleć na Ziemię wraz z Optimusem Primem jako jego spec od broni. Jesteś głodny walki i wiernie oddany Autobotom. Pokaż swoje umiejętności i spraw by twoja strona barykady wygrała. Zostań na Ziemi i wraz z Optimusem służ w tajnej organizacji NEST, dzięki której świat będzie bezpieczniejszy i bardziej przyjazny.

Przyleć na Ziemię wraz z Optimusem Primem jako jego spec od broni. Jesteś głodny walki i wiernie oddany Autobotom. Pokaż swoje umiejętności i spraw by twoja strona barykady wygrała. Zostań na Ziemi i wraz z Optimusem służ w tajnej organizacji NEST, dzięki której świat będzie bezpieczniejszy i bardziej przyjazny. Spraw by ludzie czuli się bezpiecznie wiedząc, że bronisz ich swoją niezawodną bronią, która jest w stanie zgładzić każde zagrożenie. W tym kostiumie podbijesz każdy bal, w którym mowa o postaciach z filmów

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Transformers Ironhide
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!