Kostium Dziecięcy Transformers Ironhide

SKU
W500
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Przyleć na Ziemię wraz z Optimusem Primem jako jego spec od broni. Jesteś głodny walki i wiernie oddany Autobotom. Pokaż swoje umiejętności i spraw by twoja strona barykady wygrała. Zostań na Ziemi i wraz z Optimusem służ w tajnej organizacji NEST, dzięki której świat będzie bezpieczniejszy i bardziej przyjazny.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przyleć na Ziemię wraz z Optimusem Primem jako jego spec od broni. Jesteś głodny walki i wiernie oddany Autobotom. Pokaż swoje umiejętności i spraw by twoja strona barykady wygrała. Zostań na Ziemi i wraz z Optimusem służ w tajnej organizacji NEST, dzięki której świat będzie bezpieczniejszy i bardziej przyjazny. Spraw by ludzie czuli się bezpiecznie wiedząc, że bronisz ich swoją niezawodną bronią, która jest w stanie zgładzić każde zagrożenie. W tym kostiumie podbijesz każdy bal, w którym mowa o postaciach z filmów

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Transformers Ironhide
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!