Kostium Dziecięcy Transformers Bumblebee 2

SKU
W497
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

W tym wspaniałym stroju zostaniesz jednym z Autobotów, które wieki temu przyleciały z kosmosu wprost na ziemię i teraz pod postacią sportowych samochodów bronią jej przed złymi najeźdźcami. Pomóż ludziom i niech wojsko walczy wraz z wami, a nie przeciw wam. Przebranie na licencji z filmów „Transformers”.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

W tym wspaniałym stroju zostaniesz jednym z Autobotów, które wieki temu przyleciały z kosmosu wprost na ziemię i teraz pod postacią sportowych samochodów bronią jej przed złymi najeźdźcami. Pomóż ludziom i niech wojsko walczy wraz z wami, a nie przeciw wam. Przebranie na licencji z filmów „Transformers”. W tym stroju możesz pójść na imprezę w filmowym stylu oraz na kolorowy bal karnawałowy pełen innych Autobotów. Nie zapomnij tylko, że w Twoich rękach leżą losy całej galaktyki

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Transformers Bumblebee 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!