Kostium Dziecięcy Transformers Bumblebee 2

SKU
W497
Ocena:
100%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

W tym wspaniałym stroju zostaniesz jednym z Autobotów, które wieki temu przyleciały z kosmosu wprost na ziemię i teraz pod postacią sportowych samochodów bronią jej przed złymi najeźdźcami. Pomóż ludziom i niech wojsko walczy wraz z wami, a nie przeciw wam. Przebranie na licencji z filmów „Transformers”.

W tym wspaniałym stroju zostaniesz jednym z Autobotów, które wieki temu przyleciały z kosmosu wprost na ziemię i teraz pod postacią sportowych samochodów bronią jej przed złymi najeźdźcami. Pomóż ludziom i niech wojsko walczy wraz z wami, a nie przeciw wam. Przebranie na licencji z filmów „Transformers”. W tym stroju możesz pójść na imprezę w filmowym stylu oraz na kolorowy bal karnawałowy pełen innych Autobotów. Nie zapomnij tylko, że w Twoich rękach leżą losy całej galaktyki

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Transformers Bumblebee 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!