Kostium Syrena Deluxe

SKU
W225
Wypożycz:
120,00 zł
3 doby

Zostań chodź na jedną noc królową mórz i oceanów. Zamieszkaj wraz z wielkim Posejdonem w jego podwodnym królestwie, być może spotkasz tam samą syrenkę Ariel.

Zostań chodź na jedną noc królową mórz i oceanów. Zamieszkaj wraz z wielkim Posejdonem w jego podwodnym królestwie i wyruszaj na podbój ciemnych głębin. Zaprzyjaźnij się z rakami i rybkami. Być może spotkasz sama syrenkę Ariel i razem wyruszycie na poszukiwanie jej głosu. Pływaj pośród pięknej koralowej rafy i udowodnij wszystkim, że ryby też mają głos. Unikaj odpływów i uważaj na silne prądy, które mogą Cię wynieść na wiele kilometrów od domu. Pomagaj wszystkim wodnym stworzeniom, a z pewnością w razie kłopotów będziesz mogła na nie liczyć. W tym Kostiumie będziesz gwiazdą wieczoru podczas balu o baśniowej oraz morskiej tematyce

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Syrena Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!