Kostium Smocza Władczyni

SKU
W1223
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Wciel się w rolę smoczej władczyni i wraz ze smoczym władcą stwórz i zapanuj nad najpotężniejszymi, znanymi z bajek i opowieści, groźnymi smokami.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Wciel się w rolę smoczej władczyni i wraz ze smoczym władcą stwórz i zapanuj nad najpotężniejszymi, znanymi z bajek i opowieści, groźnymi smokami. Stań u boku smoczego władcy jako cesarzowa wielkich Chin. Otoczcie opieką swoich smoczych podopiecznych i zadbajcie by wasze granice były zawsze bezpieczne. Dzięki swoim wdziękom na pewno będziesz podziwiana przez swoich poddanych, a Twój talent kontrolowania wielkich gadów przeniesie Cię na karty historii. Ten strój sprawi, że towarzysze imprezy o tematyce narody świata padną Ci do stóp.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Smocza Władczyni
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!