Kostium Chińska Władczyni

SKU
W1223
Ocena:
100%
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Wciel się w rolę smoczej władczyni i wraz ze smoczym władcą stwórz i zapanuj nad najpotężniejszymi, znanymi z bajek i opowieści, groźnymi smokami.

Wciel się w rolę smoczej władczyni i wraz ze smoczym władcą stwórz i zapanuj nad najpotężniejszymi, znanymi z bajek i opowieści, groźnymi smokami. Stań u boku smoczego władcy jako cesarzowa wielkich Chin. Otoczcie opieką swoich smoczych podopiecznych i zadbajcie by wasze granice były zawsze bezpieczne. Dzięki swoim wdziękom na pewno będziesz podziwiana przez swoich poddanych, a Twój talent kontrolowania wielkich gadów przeniesie Cię na karty historii. Ten strój sprawi, że towarzysze imprezy o tematyce narody świata padną Ci do stóp.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Chińska Władczyni
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!