Kostium Dziecięcy Smerf

SKU
W224
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Uroczy strój dla każdej małej Smerfetki. Wraz z resztą Smerfów- Ciamajdą i Łasuchem bawcie się i śpiewajcie w wiosce Smerfów, a potem udajcie się na lekcję do Papy Smerfa.

Uroczy strój dla każdej małej Smerfetki. Wraz z resztą Smerfów- Ciamajdą i Łasuchem bawcie się i śpiewajcie w wiosce Smerfów, a potem udajcie się na lekcję do Papy Smerfa, być może nauczy was czegoś nowego. Tylko pamiętajcie, żeby zawsze uważać na złego Gargamela i jego kota Klakiera. Przemierzajcie las w poszukiwaniu przygód, rannych zwierząt, które potrzebują Waszej pomocy oraz po zapasy, z których będziecie mogli piec pyszne ciasta. Uważajcie jednak na niezdarnego Klakiera oraz Gargamela, którzy tylko czekają by złapać Was do swojej pysznej zupy. Uroczy strój by podbić każdy dziecięcy bal oraz przedstawienie rodem ze smerfnej krainy

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Smerf
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!