Kostium Shrek Ogr

SKU
W1181
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
90,00 zł
3 doby

Zbierz całą ekipę: Osła, Fionę i Kota w Butach i wyruszcie razem w poszukiwaniu kolejnych szalonych przygód! Kostium tego sympatycznego ogra pozwoli Ci przenieść się w zaczarowany, bajkowy świat.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zbierz całą ekipę: Osła, Fionę i Kota w Butach i wyruszcie razem w poszukiwaniu kolejnych szalonych przygód! Kostium tego sympatycznego ogra pozwoli Ci przenieść się w zaczarowany, bajkowy świat. Uratuj Fionę z wysokiej wieży pilnowanej przez złowieszczą smoczycę, a następnie wraz ze swoją ukochaną zamieszkajcie w Twojej posiadłości na bagnach. Pamiętaj też o swoim przyjacielu Ośle, który nie raz pomógł Ci w wyjściu z tarapatów. Kostium Shreka doskonale pomoże Ci się wczuć w klimat bajkowej imprezy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Shrek Ogr
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!