Kostium Shrek 2

SKU
W222
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Zostań bohaterem jednej z najlepszych bajek ostatnich lat. Jako wielki, zielony ogr Shrek, wyruszaj uratować księżniczkę Fionę.

Zostań bohaterem jednej z najlepszych bajek ostatnich lat. Jako wielki, zielony ogr Shrek, wyruszaj uratować księżniczkę Fionę, która zamknięta w wierzy, strzeżonej przez ziejącego ogniem smoka, czeka na swojego wybawiciela. Weź do pomocy niesfornego, gadającego osła, który zostanie twoim przewodnikiem i przyjacielem. Razem zmierzcie się z niebezpieczeństwami, poznajcie Ciastka, Pinokia i innych bohaterów bajek. Zostań bohaterem jednej z najlepszych bajek ostatnich lat. Jako wielki, zielony ogr Shrek, wyruszaj uratować księżniczkę Fionę, która zamknięta w wierzy, strzeżonej przez ziejącego ogniem smoka, czeka na swojego wybawiciela. Weź do pomocy niesfornego, gadającego osła, który zostanie twoim przewodnikiem i przyjacielem. Razem zmierzcie się z niebezpieczeństwami, poznajcie Ciastka, Pinokia i innych bohaterów bajek. W tym licencjonowanym kostiumie zrobisz furorę na imprezie w stylu postaci z bajki. Wyrwij się na chwilę ze swojego domu w konarze, przestań taplać się w błocie.  Wraz z uroczą Fioną, Osłem, jego ukochaną Smoczycą wydaj przyjęcie, na które zaprosisz wszystkich bohaterów z różnych bajek  

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Shrek 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!