Kostium Shrek 2

SKU
W222
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Zostań bohaterem jednej z najlepszych bajek ostatnich lat. Jako wielki, zielony ogr Shrek, wyruszaj uratować księżniczkę Fionę.

Zostań bohaterem jednej z najlepszych bajek ostatnich lat. Jako wielki, zielony ogr Shrek, wyruszaj uratować księżniczkę Fionę, która zamknięta w wierzy, strzeżonej przez ziejącego ogniem smoka, czeka na swojego wybawiciela. Weź do pomocy niesfornego, gadającego osła, który zostanie twoim przewodnikiem i przyjacielem. Razem zmierzcie się z niebezpieczeństwami, poznajcie Ciastka, Pinokia i innych bohaterów bajek. Zostań bohaterem jednej z najlepszych bajek ostatnich lat. Jako wielki, zielony ogr Shrek, wyruszaj uratować księżniczkę Fionę, która zamknięta w wierzy, strzeżonej przez ziejącego ogniem smoka, czeka na swojego wybawiciela. Weź do pomocy niesfornego, gadającego osła, który zostanie twoim przewodnikiem i przyjacielem. Razem zmierzcie się z niebezpieczeństwami, poznajcie Ciastka, Pinokia i innych bohaterów bajek. W tym licencjonowanym kostiumie zrobisz furorę na imprezie w stylu postaci z bajki. Wyrwij się na chwilę ze swojego domu w konarze, przestań taplać się w błocie.  Wraz z uroczą Fioną, Osłem, jego ukochaną Smoczycą wydaj przyjęcie, na które zaprosisz wszystkich bohaterów z różnych bajek  

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Shrek 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!