Kostium Rzymska Bogini

SKU
W1135
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Jak przystało na prawdziwą boginię budź zachwyt i podziw. Niech ludzie modlą się do Ciebie i dają najcenniejsze dary, które posiadają. W zamian za modły zapewnij im spokój i dostatek.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Jak przystało na prawdziwą boginię budź zachwyt i podziw. Niech ludzie modlą się do Ciebie i dają najcenniejsze dary, które posiadają. W zamian za modły zapewnij im spokój i dostatek. Roztocz opiekę nad potężnym Rzymem i spraw by wszyscy jego mieszkańcy czuli się bezpieczni pod Twoim władaniem. Jeśli Twoi podwładni będą posłuszni, okaż im swą łaskę i zaszczyć swoją obecnością na uczcie zorganizowanej ku Twej chwale. Zachwyć wszystkich swą przepiękną suknią na imprezie w stylu starożytnego Rzymu.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Rzymska Bogini
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!