Kostium Rycerz Króla Artura

SKU
W348
Ocena:
80%
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Zostań jednym z członków Okrągłego Stołu i stań u boku największego króla wszech czasów- Artura. Razem walczcie o honor i wolność swojego ludu i mieszkańców Camelotu. Zmierzcie się ze smokami i goblinami, a może u Waszego boku stanie sam wielki i potężny czarownik Merlin.

Zostań jednym z członków Okrągłego Stołu i stań u boku największego króla wszech czasów- Artura. Razem walczcie o honor i wolność swojego ludu i mieszkańców Camelotu. Zmierzcie się ze smokami i goblinami, a może u Waszego boku stanie sam wielki i potężny czarownik Merlin. Zleć kowalowi wykucie idealnie skrojonej na Ciebie zbroi, która zamortyzuje każde uderzenie. Przemierzaj świat w poszukiwaniu słabych i bezbronnych by nieść im pomoc. Dzięki Twojemu szlacheckiemu nastawieniu zostaniesz okrzyknięty najmężniejszym bohaterem w historii

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Rycerz Króla Artura
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!