Kostium Rycerz Króla Artura

SKU
W348
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Zostań jednym z członków Okrągłego Stołu i stań u boku największego króla wszech czasów- Artura. Razem walczcie o honor i wolność swojego ludu i mieszkańców Camelotu. Zmierzcie się ze smokami i goblinami, a może u Waszego boku stanie sam wielki i potężny czarownik Merlin.

Zostań jednym z członków Okrągłego Stołu i stań u boku największego króla wszech czasów- Artura. Razem walczcie o honor i wolność swojego ludu i mieszkańców Camelotu. Zmierzcie się ze smokami i goblinami, a może u Waszego boku stanie sam wielki i potężny czarownik Merlin. Zleć kowalowi wykucie idealnie skrojonej na Ciebie zbroi, która zamortyzuje każde uderzenie. Przemierzaj świat w poszukiwaniu słabych i bezbronnych by nieść im pomoc. Dzięki Twojemu szlacheckiemu nastawieniu zostaniesz okrzyknięty najmężniejszym bohaterem w historii

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Rycerz Króla Artura
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!