Kostium Dziecięcy Rycerz 2

SKU
W344
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Każdy prawdziwy rycerz nosi zbroję, miecz i tarczę. Zostań nim i walcz pod przywództwem twojego króla. Zostań największym rycerzem króla Artura i zasiądź przy okrągłym stole w Kamelocie.

Każdy prawdziwy rycerz nosi zbroję, miecz i tarczę. Zostań nim i walcz pod przywództwem twojego króla. Zostań największym rycerzem króla Artura i zasiądź przy okrągłym stole w Kamelocie. Być może to ty otrzymasz za soje zasługi pół królestwa i rękę księżniczki. Walcz w rycerskich turniejach na śmierć i życie o rękę pięknej księżniczki. Zleć najlepszemu kowalowi w mieście wykucie dla Ciebie lśniącej zbroi. Pokonaj wszystkich rywali i spraw, by o Twoim męstwie pisano w bajkach. Doskonałe przebranie na bal pełen rycerzy i księżniczek

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Rycerz 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!