Kostium Dziecięcy Wróżka Różowa

SKU
W217
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Niech twoje dziecko przeistoczy się w uroczą, różowa wróżkę prosto z filmów i bajek. Może latać z kwiatka na kwiatek, może zbierać kwiatowy pył.

Niech twoje dziecko przeistoczy się w uroczą, różowa wróżkę prosto z filmów i bajek. Może latać z kwiatka na kwiatek, może zbierać kwiatowy pył. Może też zawsze wybrać się na balik lub przedstawienie w przedszkolu z koleżankami pszczółkami i biedronkami. Ścigaj się na grzbiecie szybkich i niezawodnych pszczół, pomagaj pleść piękne i wytrzymałe pajęczyny pająkom, urządź zawody w skokach wzwyż rywalizując z polnym konikiem, a na koniec usiądź na szczycie drzewa pijąc herbatkę u gadatliwego wróbelka. Idealny kostium na wiosenne i letnie przedstawienie oraz kolorowy bal karnawałowy

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Wróżka Różowa
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!