Kostium Dziecięcy Wróżka Różowa

SKU
W217
Ocena:
80%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Niech twoje dziecko przeistoczy się w uroczą, różowa wróżkę prosto z filmów i bajek. Może latać z kwiatka na kwiatek, może zbierać kwiatowy pył.

Niech twoje dziecko przeistoczy się w uroczą, różowa wróżkę prosto z filmów i bajek. Może latać z kwiatka na kwiatek, może zbierać kwiatowy pył. Może też zawsze wybrać się na balik lub przedstawienie w przedszkolu z koleżankami pszczółkami i biedronkami. Ścigaj się na grzbiecie szybkich i niezawodnych pszczół, pomagaj pleść piękne i wytrzymałe pajęczyny pająkom, urządź zawody w skokach wzwyż rywalizując z polnym konikiem, a na koniec usiądź na szczycie drzewa pijąc herbatkę u gadatliwego wróbelka. Idealny kostium na wiosenne i letnie przedstawienie oraz kolorowy bal karnawałowy

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Wróżka Różowa
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!