Kostium Rodeo Man

SKU
W407
Ocena:
100%
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Wyruszaj na turniej w ujeżdżaniu byków. Zostań najsłynniejszym ujeżdżaczem na całym Dzikim Zachodzie, zdobądź sławę, pieniądze i serce pięknej kowbojki. Razem wyruszcie konno w stronę zachodzącego słońca, aby osiedlić się na ranczu nazwanym waszym nazwiskiem.

Wyruszaj na turniej w ujeżdżaniu byków. Zostań najsłynniejszym ujeżdżaczem na całym Dzikim Zachodzie, zdobądź sławę, pieniądze i serce pięknej kowbojki. Razem wyruszcie konno w stronę zachodzącego słońca, aby osiedlić się na ranczu nazwanym waszym nazwiskiem. Weź w dłoń lasso i bezbłędnie złap wszystkie cele na zawodach konnych. Niech o Twoich ostrogach marzą wszyscy, a legendy o Twoim heroizmie są niesione z pokolenia na pokolenia. Zostań prawdziwą legendą rodeo w okiełznaniu byków ale również szalonych akrobacki na dzikich koniach

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Rodeo Man
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!