Kostium Rodeo Man

SKU
W407
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Wyruszaj na turniej w ujeżdżaniu byków. Zostań najsłynniejszym ujeżdżaczem na całym Dzikim Zachodzie, zdobądź sławę, pieniądze i serce pięknej kowbojki. Razem wyruszcie konno w stronę zachodzącego słońca, aby osiedlić się na ranczu nazwanym waszym nazwiskiem.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Wyruszaj na turniej w ujeżdżaniu byków. Zostań najsłynniejszym ujeżdżaczem na całym Dzikim Zachodzie, zdobądź sławę, pieniądze i serce pięknej kowbojki. Razem wyruszcie konno w stronę zachodzącego słońca, aby osiedlić się na ranczu nazwanym waszym nazwiskiem. Weź w dłoń lasso i bezbłędnie złap wszystkie cele na zawodach konnych. Niech o Twoich ostrogach marzą wszyscy, a legendy o Twoim heroizmie są niesione z pokolenia na pokolenia. Zostań prawdziwą legendą rodeo w okiełznaniu byków ale również szalonych akrobacki na dzikich koniach

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Rodeo Man
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!