Kostium Płaszcz Steampunk

SKU
W339
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

W tym stroju będziesz wyglądał doskonale na każdej imprezie post apokaliptycznej. Płaszcz wykonany z najlepszych materiałów w zestawie z kapeluszem nadadzą się nie tylko na Poznański Pyrkon, ale też na Amerykański Comi-Con.

W tym stroju będziesz wyglądał doskonale na każdej imprezie post apokaliptycznej. Płaszcz wykonany z najlepszych materiałów w zestawie z kapeluszem nadadzą się nie tylko na Poznański Pyrkon, ale też na Amerykański Comi-Con. Wsiadaj więc w wehikuł czasu i wyruszaj na zabawę. Przemierzaj wymiary i zmieniaj bieg historii tworząc własne wydarzenia. Wraz ze swoją kompanką podbij czas i przestrzeń. W tym kostiumie z pewnością wzbudzisz zachwyt u wszystkich towarzyszy na imprezie, a wspólnych zdjęć nie będzie końca. 

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Płaszcz Steampunk
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!