Kostium Pirat 2

SKU
W773
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Przeistocz się w pirata- władcę mórz i oceanów. Wejdź na pokład statku i wraz ze swoją załogą wyruszajcie w świat palić i rabować.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przeistocz się w pirata- władcę mórz i oceanów. Wejdź na pokład statku i wraz ze swoją załogą wyruszajcie w świat palić i rabować. Odnajdźcie mapę przeklętego skarbu i przemierzcie całe Karaiby wzdłuż i wszerz. Drogę niech wskaże wam zaczarowana szabla i magiczna busola. Tylko ostrożnie! Niech nie zwiedzie was syreni śpiew ani fałszywe znaki. Zaśpiewaj morską pieśń i wyszoruj pokład a kapitan na pewno spojrzy na Ciebie łaskawszym okiem i zabierze Cię na morską imprezie w najlepszym stroju pirata.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!