Kostium Pilot 3

SKU
W1067
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

W tym przebraniu każdy pasażer poczuje się bezpiecznie Or chwili wzniesienia samolotu do lądowania, będą pewni, ze to tobie mogą zaufać.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

W tym przebraniu każdy pasażer poczuje się bezpiecznie Or chwili wzniesienia samolotu do lądowania, będą pewni, ze to tobie mogą zaufać. Uważaj, bo zawsze przy szczęśliwym lądowaniu pilot otrzymuje oklaski, więc i ty możesz się ich spodziewać. Jesteś najważniejszą osobą w samolocie. Razem ze stewardessami podróżujcie dookoła świata i wylądujcie na najgorętszych balangach w różnych krajach. Po ciężkim locie przyda Ci się chwila wytchnienia, a na pewno nie jedna panna da namówić się na wizytę z Tobą w kabinie pilota. W tym przebraniu nikt nie uwierzy, że nie jesteś prawdziwym pilotem i będziesz gwiazdą każdej imprezy o tematyce służb mundurowych.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Pilot 3
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!