Kostium Peleryna Szmaragdowa

SKU
W1202
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Załóż pelerynę w kolorze jednego z najdroższych kamieni. Z tak ciepłym odzieniem z pewnością jesienne, późne spacery nie są straszne. Kaptur zabezpieczy włosy przed deszcze dodając szyku i wdzięku

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Załóż pelerynę w kolorze jednego z najdroższych kamieni. Z tak ciepłym odzieniem z pewnością jesienne, późne spacery nie są straszne. Kaptur zabezpieczy włosy przed deszcze dodając szyku i wdzięku  Wkrocz do zielonego lasu i nazbieraj ziół do swojego naparu. Jesteś znana w całej okolicy ze swoich znakomitych przetworów i wywarów godnych wielkich alchemików. Poczuj magię mistycznych istot chowających się zaroślach i krzakach. Ten strój idealnie nada się na imprezę o tematyce średniowiecza lub postaci z bajek.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Peleryna Szmaragdowa
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!