Kostium Peleryna Nocnej Straży

SKU
W1204
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Dostojna peleryna w stylu mrocznego rycerza, która wzbudzi podziw u potencjalnych rywali. Zapewni swobodę ruchów w ewentualnej walce oraz ciepło czekając na wroga

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Dostojna peleryna w stylu mrocznego rycerza, która wzbudzi podziw u potencjalnych rywali. Zapewni swobodę ruchów w ewentualnej walce oraz ciepło czekając na wroga  Razem z armią Nocnej Straży broń Siedmiu Królestw przed niebezpiecznymi najeźdźcami z północy. Po ciężkim dniu spędzonym na mrozie, zrelaksuj się w gospodzie przy kuflu zimnego piwa wraz ze swoimi współbraćmi. I pamiętaj... zima nadchodzi. Peleryna idealnie nada się na imprezę w stylu Gry o Tron.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!