Kostium Dziecięcy Pani Kapitan

SKU
W766
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

A Hoj Pani Kapitan! Zostań piratką na statku i wraz ze swoimi kamratami podbijaj Karaiby, rabuj inne statki, a pod piracką banderą, na pełnym morzy szoruj pokład. Możesz tez po prostu wybrać się na bal w stylu pirackim.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

A Hoj Pani Kapitan! Zostań piratką na statku i wraz ze swoimi kamratami podbijaj Karaiby, rabuj inne statki, a pod piracką banderą, na pełnym morzy szoruj pokład. Możesz tez po prostu wybrać się na bal w stylu pirackim. Przetrwaj sztorm i odnajdź piracką mapę. Razem z jednookim bosmanem szukaj skarbu, tylko uważajcie na rekiny. Nawet jeśli nie znajdziecie przeklętego złota, za pieniądze ze skarbonki urządź najlepszy bal w stylu piratów jakiego jeszcze nie widział świat, a Twój kostium będzie się wyróżniał nawet na tle rafy koralowej!