Kostium Pac-Man Duszek

SKU
W922
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Zostań Duszkiem z kultowej gry Pac - Man, przenieś się do wirtualnej rzeczywistości i przeszkadzaj Pac Manowi w przemierzeniu labiryntu.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zostań Duszkiem z kultowej gry Pac - Man, przenieś się do wirtualnej rzeczywistości i przeszkadzaj Pac Manowi w przemierzeniu labiryntu. Jako kultowy niebieski duszek  Inky zadbaj o to by Pac - Man nie zjadł wszystkich białych kuleczek w labiryncie i nie przedostał się na kolejny poziom! Pomogą Ci w tym na pewno pozostałe duszki: różowy Pinky, czerwony Blinky oraz pomarańczowy Clyde. W tym kostiumie możesz śmiało podbijać wszelkiego rodzaju imprezy w tematyce gier lub nawet lat osiemdziesiątych.