Kostium Oficer

SKU
W656
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Prawdziwy oficer wie co to ład i porządek. Wyląduj w wojsku i szkol żółtodziobów na swoje podobieństwo. Może i oni pewnego dnia dowiedzą się co to znaczy być wielkimi oficerami i podziękują Ci za dawanym im przykład.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Prawdziwy oficer wie co to ład i porządek. Wyląduj w wojsku i szkol żółtodziobów na swoje podobieństwo. Może i oni pewnego dnia dowiedzą się co to znaczy być wielkimi oficerami i podziękują Ci za dawanym im przykład. Oczywiście dobrze wiesz co to dyscyplina i co zrobić by kadeci ją respektowali. W końcu jesteś wzorem i wszyscy żołnierze biorą z Ciebie przykład. Na szczęście na każdej imprezie dyscyplina jest nieco rozluźniona więc i Ty możesz się trochę zabawić w swoim kostiumie oficera - ruszaj na bal w klimacie żołnierskim prosto po musztrze ale pamiętaj by nie spóźnić się na poranny apel dla oficerów!    

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Oficer
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!