Kostium Dziecięcy Muszkieter

SKU
W333
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Zostań jedynym z obrońców królowej Francji. Waz z Atosem, Portosem i Aramisem skrzyżujcie w górze swoje szpady i wykrzyknijcie znane na całym świecie hasło „Jeden za wszystkich. Wszyscy za jednego”.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zostań jedynym z obrońców królowej Francji. Waz z Atosem, Portosem i Aramisem skrzyżujcie w górze swoje szpady i wykrzyknijcie znane na całym świecie hasło „Jeden za wszystkich. Wszyscy za jednego”, a potem wskoczcie na konie i jedźcie ratować królestwo z rąk oprychów i zdrajców. Utrzyj nos wszystkim groźnym przestępcom w mieście i spraw by każdy z nich drżał na widok trzech odważnych i nieustraszonych muszkieterów. Zostań bohaterem i pilnuj porządku. Idealny kostium na zabawę w stylu filmowych postaci oraz kolorowy bal pełen niezwyciężonych bohaterów

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Muszkieter
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!