Kostium Dziecięcy Muszkieter

SKU
W333
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby

Zostań jedynym z obrońców królowej Francji. Waz z Atosem, Portosem i Aramisem skrzyżujcie w górze swoje szpady i wykrzyknijcie znane na całym świecie hasło „Jeden za wszystkich. Wszyscy za jednego”.

Zostań jedynym z obrońców królowej Francji. Waz z Atosem, Portosem i Aramisem skrzyżujcie w górze swoje szpady i wykrzyknijcie znane na całym świecie hasło „Jeden za wszystkich. Wszyscy za jednego”, a potem wskoczcie na konie i jedźcie ratować królestwo z rąk oprychów i zdrajców. Utrzyj nos wszystkim groźnym przestępcom w mieście i spraw by każdy z nich drżał na widok trzech odważnych i nieustraszonych muszkieterów. Zostań bohaterem i pilnuj porządku. Idealny kostium na zabawę w stylu filmowych postaci oraz kolorowy bal pełen niezwyciężonych bohaterów

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Muszkieter
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!