Kostium Dziecięcy Monster High Cleo De Nile

SKU
W187
Ocena:
80%
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Przebranie na licencji Monster High. Córka mumii, która ma aż 5843 lata. Jak prawdziwa królowa szkoły trzymaj nos wysoko podniesiony i rozkazuj swoim przyjaciołom.

Przebranie na licencji Monster High. Córka mumii, która ma aż 5843 lata. Jak prawdziwa królowa szkoły trzymaj nos wysoko podniesiony i rozkazuj swoim przyjaciołom. Uważaj jednak, abyście się nie pokłóciły. Zostań najpopularniejszą zmumifikowaną uczennicą w Straszyceum. Udowodnij innym rówieśnikom, że warto się starać i cokolwiek zrobisz sprawi, że wylądujesz na szczycie piramidy. Dzięki Twoim  Dzielnie wspierana przez swojego ukochanego – Gorgona sprostasz wszystkim wyzwaniom. Idealne przebranie na straszną imprezę halloween

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Monster High Cleo De Nile
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!