Kostium Dziecięcy Monster High Cleo De Nile

SKU
W187
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Przebranie na licencji Monster High. Córka mumii, która ma aż 5843 lata. Jak prawdziwa królowa szkoły trzymaj nos wysoko podniesiony i rozkazuj swoim przyjaciołom.

Przebranie na licencji Monster High. Córka mumii, która ma aż 5843 lata. Jak prawdziwa królowa szkoły trzymaj nos wysoko podniesiony i rozkazuj swoim przyjaciołom. Uważaj jednak, abyście się nie pokłóciły. Zostań najpopularniejszą zmumifikowaną uczennicą w Straszyceum. Udowodnij innym rówieśnikom, że warto się starać i cokolwiek zrobisz sprawi, że wylądujesz na szczycie piramidy. Dzięki Twoim  Dzielnie wspierana przez swojego ukochanego – Gorgona sprostasz wszystkim wyzwaniom. Idealne przebranie na straszną imprezę halloween

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Monster High Cleo De Nile
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!