Kostium Mnich

SKU
W799
Ocena:
100%
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Zostań Opatem zakonu i w stroju mnicha sprawuj opiekę nad swoimi owieczkami.

Zostań Opatem zakonu i w stroju mnicha sprawuj opiekę nad swoimi owieczkami. Niczym braciszek Tuck u boku sławnego Robin Hooda rabuj bogatych i rozdawaj biednym. Jednakże jeśli nie odpowiada Ci takie awanturnicze życie zawsze możesz osiąść w górskiej samotni i wieść życie pustelnika od czasu do czasu przygotowując ziołowy napar czy oferując gościnę zbłąkanym wędrowcom. Możesz też zwyczajnie w pewien piątkowy wieczór wdziać swój szałowy kostium mnicha i ruszyć na podbój imprezy w klimacie duchowieństwa.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Mnich
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!