Kostium Mikołajka

SKU
W277
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Kostium idealnie nada się na świąteczne przyjęcie zarówno w gronie rodzinny jak i przyjaciół. Olśnij wszystkich swoim wyglądem i pomóż staremu Świętemu Mikołajowi w rozdawaniu prezentów.

Kostium idealnie nada się na świąteczne przyjęcie zarówno w gronie rodzinny jak i przyjaciół. Olśnij wszystkich swoim wyglądem i pomóż staremu Świętemu Mikołajowi w rozdawaniu prezentów, a kto wie, może jeden trafi również do Ciebie. Wskocz na wielkie, czerwony sanie znanego wszystkim Świętego Mikołaja i poproś by Elfy zapakowały je po brzegi prezentami. Musisz się spieszyć by w jedną noc odwiedzić każde grzeczne dziecko na świecie. Poproś Rudolfa o oświetlenie magicznym nosem drogi i ruszaj ile sił.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Mikołajka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!