Kostium Michael Jackson 2

SKU
W512
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Stań się prawdziwym królem popu. Przeistocz się w jednej chwili w Michaela Jacksona i zamieszkaj w jego wielkiej willi z małym zoo w ogródku. Wieczorem zagraj na największych światowych scenach i spraw by fani Cię pokochali.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Stań się prawdziwym królem popu. Przeistocz się w jednej chwili w Michaela Jacksona i zamieszkaj w jego wielkiej willi z małym zoo w ogródku. Wieczorem zagraj na największych światowych scenach i spraw by fani Cię pokochali. Niech wszyscy próbują Ci dorównać w umiejętnościach tanecznych i wokalnych, ale wiedz, że król był tylko jeden. Idealny strój dla ikony tańca idącej na imprezę w stylu gwiazd światowych scen muzycznych. Podbij parkiet i spraw by każdy zapamietał te imprezę na długie lata.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!