Kostium Meksykanin Dziki Zachód

SKU
W398
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Wyruszaj w daleką podróż na swoim wiernym rumaku. Kup ranczo, na którym będziesz pasał krowy i bizony. Stocz walkę w samo południe na rewolwery z bandytą nawiedzającym pobliski Saloon i zdobądź serce pięknej kowbojki. Razem wyruszcie dyliżansem w stronę zachodzącego słońca w towarzystwie szeryfa, któremu pomożecie pokonać wstrętnych Indian.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Wyruszaj w daleką podróż na swoim wiernym rumaku. Kup ranczo, na którym będziesz pasał krowy i bizony. Stocz walkę w samo południe na rewolwery z bandytą nawiedzającym pobliski Saloon i zdobądź serce pięknej kowbojki. Razem wyruszcie dyliżansem w stronę zachodzącego słońca w towarzystwie szeryfa, któremu pomożecie pokonać wstrętnych Indian. Doskonałe przebranie na imprezę o tematyce dzikiego zachodu. Bódź postrach pośród wszystkich bandytów, którzy myślą o napadzie na bank lub kradzieży skarbów z dyliżansu. Niech cały dziki zachód drży na wieść o Twoim imieniu 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Meksykanin Dziki Zachód
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!