Kostium Maria Antonina Midi

SKU
W1177
Ocena:
80%
Wypożycz:
100,00 zł
3 doby

Przenieś się w czasy XVIII-wiecznej Francji i zostań piękną królową balu. Wraz ze swoim królem stańcie się najważniejszą parą na balu. Twoje wystawne przyjęcia nie bez powodu są słynne na całym świecie. W Twoich pałacowych komnatach króluje bogactwo i przepych. Tańcz do białego rana i baw się jakby jutro miało nie istnieć. W końcu nigdy nie wiadomo, czy Twoi podwładni nie zechcą skrócić Cię o głowę. Ta piękna sukienka w stylu XVIII-wiecznej Francji pozwoli Ci się wczuć w klimat imprezy historycznej.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Maria Antonina Midi
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!