Kostium Dziecięcy Lord

SKU
W324
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Jako lord zdobędziesz władzę i autorytet. Rządź królestwem poprzez doradzanie królom i władcom. Bądź zawsze w centrum każdego ważnego wydarzenia dla twojego kraju, a jednocześnie stój w cieniu wielkich władców.

Jako lord zdobędziesz władzę i autorytet. Rządź królestwem poprzez doradzanie królom i władcom. Bądź zawsze w centrum każdego ważnego wydarzenia dla twojego kraju, a jednocześnie stój w cieniu wielkich władców. Zapisz się na kartach historii jako jeden z doradców, dzięki któremu twoje państwo rozrośnie się w chwale i dobrobycie. Zachowaj profesjonalizm wypełniając królewskie dekrety, które będą decydować o losach milionów ludzi i całego państwa. Służ dzielnie swojemu królowi, a może kiedyś awansujesz. Bierz udział w królewskich balach pośród ważnych głów państwa. Olśniewający kostium na zabawę w królewskim stylu.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Lord
Twoja ocena