Kostium Dziecięcy Średniowieczny Lord

SKU
W324
Ocena:
100%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Jako lord zdobędziesz władzę i autorytet. Rządź królestwem poprzez doradzanie królom i władcom. Bądź zawsze w centrum każdego ważnego wydarzenia dla twojego kraju, a jednocześnie stój w cieniu wielkich władców.

Jako lord zdobędziesz władzę i autorytet. Rządź królestwem poprzez doradzanie królom i władcom. Bądź zawsze w centrum każdego ważnego wydarzenia dla twojego kraju, a jednocześnie stój w cieniu wielkich władców. Zapisz się na kartach historii jako jeden z doradców, dzięki któremu twoje państwo rozrośnie się w chwale i dobrobycie. Zachowaj profesjonalizm wypełniając królewskie dekrety, które będą decydować o losach milionów ludzi i całego państwa. Służ dzielnie swojemu królowi, a może kiedyś awansujesz. Bierz udział w królewskich balach pośród ważnych głów państwa. Olśniewający kostium na zabawę w królewskim stylu.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Średniowieczny Lord
Twoja ocena