Kostium Laleczka Chucky Damska

SKU
W569
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Jako dziewczyna jednej z najsłynniejszych lalek z horrorów na świecie siej postrach i zniszczenie. Znajdź swojego ukochanego i razem sterroryzujcie rodzinę. Chwyćcie w ręce noże i wyruszcie w miasto zabijać i okradać ludzi. Nikt nie pomyśli, że te dwie urocze lalki to wcielenia seryjnych morderców, które w Halloweenową noc ożywają by mordować.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Jako dziewczyna jednej z najsłynniejszych lalek z horrorów na świecie siej postrach i zniszczenie. Znajdź swojego ukochanego i razem sterroryzujcie rodzinę. Chwyćcie w ręce noże i wyruszcie w miasto zabijać i okradać ludzi. Nikt nie pomyśli, że te dwie urocze lalki to wcielenia seryjnych morderców, które w Halloweenową noc ożywają by mordować. Niech każdy na szalonej zabawie drży na widok tak upiornych lalek i ich zakrwawionych noży. W tym stroju masz gwarantowany spokój, ponieważ każdy będzie bał się Twojej zemsty

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Laleczka Chucky Damska
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!