Kostium Dziecięcy Księżniczka Bella 3

SKU
W167
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Kolejna, równie piękna, wersja sukni Księżniczki Belli, w której oczarujesz wszystkich na przyjęciu. Zmienisz również straszną Bestię w księcia.

Kolejna, równie piękna, wersja sukni Księżniczki Belli, w której oczarujesz wszystkich na przyjęciu. Poczujesz się ja w zaczarowanym zamczysku, które dzięki tobie odzyska swój dawny, piękny wygląd. Zmienisz również straszną Bestię w księcia. Zdejmij magiczny urok z przerażającej i mrocznej Bestii zanim spadnie ostatni płatek róży zamkniętej w szklanym kielichu. Rozkochaj go w sobie i uratuj zaczarowane królestwo i wszystkich jego poddanych przed zapomnieniem i zostaniem na zawsze mówiącymi sztućcami i meblami. Onieśmielający kostium na bal o bajkowej tematyce.

Obecnie wypożyczalnia realizuje tylko wypożyczenia wysyłkowe. Wypożyczenie możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczane na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżniczka Bella 3
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!