Kostium Dziecięcy Księżniczka Bella 3

SKU
W167
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Kolejna, równie piękna, wersja sukni Księżniczki Belli, w której oczarujesz wszystkich na przyjęciu. Zmienisz również straszną Bestię w księcia.

Kolejna, równie piękna, wersja sukni Księżniczki Belli, w której oczarujesz wszystkich na przyjęciu. Poczujesz się ja w zaczarowanym zamczysku, które dzięki tobie odzyska swój dawny, piękny wygląd. Zmienisz również straszną Bestię w księcia. Zdejmij magiczny urok z przerażającej i mrocznej Bestii zanim spadnie ostatni płatek róży zamkniętej w szklanym kielichu. Rozkochaj go w sobie i uratuj zaczarowane królestwo i wszystkich jego poddanych przed zapomnieniem i zostaniem na zawsze mówiącymi sztućcami i meblami. Onieśmielający kostium na bal o bajkowej tematyce.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżniczka Bella 3
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!