Kostium Księżniczka Aurora

SKU
W165
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Księżniczka Aurora jest jedną z piękniejszych księżniczek z bajek Disneya. Przeistocz się w Śpiącą Królewnę, i pamiętaj, żeby unikać wrzeciona. Pójdź na bal w stylu bajkowym.

Księżniczka Aurora jest jedną z piękniejszych księżniczek z bajek Disneya. Przeistocz się w Śpiącą Królewnę, i pamiętaj, żeby unikać wrzeciona. Pójdź na bal w stylu bajkowym. Wciel się w postać Księżniczki z jednej z najsłynniejszych bajek, która kocha przyrodę, zwierzęta oraz swoje szalone wróżkowe siostry. Idealny kostium na bal dla małej księżniczki. Dzięki jej gracji i skromności zwrócisz na siebie uwagę niejednego szlachetnego królewicza znajdującego się na imprezie.

Obecnie wypożyczalnia realizuje tylko wypożyczenia wysyłkowe. Wypożyczenie możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczane na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Księżniczka Aurora
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!