Kostium Księżniczka Aurora

SKU
W165
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Księżniczka Aurora jest jedną z piękniejszych księżniczek z bajek Disneya. Przeistocz się w Śpiącą Królewnę, i pamiętaj, żeby unikać wrzeciona. Pójdź na bal w stylu bajkowym.

Księżniczka Aurora jest jedną z piękniejszych księżniczek z bajek Disneya. Przeistocz się w Śpiącą Królewnę, i pamiętaj, żeby unikać wrzeciona. Pójdź na bal w stylu bajkowym. Wciel się w postać Księżniczki z jednej z najsłynniejszych bajek, która kocha przyrodę, zwierzęta oraz swoje szalone wróżkowe siostry. Idealny kostium na bal dla małej księżniczki. Dzięki jej gracji i skromności zwrócisz na siebie uwagę niejednego szlachetnego królewicza znajdującego się na imprezie.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Księżniczka Aurora
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!