Kostium Dziecięcy Królowa Serce

SKU
W159
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Jako królowa Serce możesz być władczynią Krainy Czarów, w której znalazła się Alicja goniąc królika. W przebraniu z pewnością polubisz grać krykieta oraz czerwone róże.

Jako królowa Serce możesz być władczynią Krainy Czarów, w której znalazła się Alicja goniąc królika. W przebraniu z pewnością polubisz grać krykieta oraz czerwone róże. Strój może posłużyć również jako idealne przebranie w Walentynki. W swoim magicznym królestwie ugość Szalonego Kapelusznika oraz uroczą Alicję. Rozegraj z nimi najbardziej ekscytującą partię krykieta oraz zasiej postrach u swoich poddanych grożąc skrócenia ich o głowę. Strój idealnie spełni swoje zadanie na balu o tematyce zarówno fantastycznej jak i bajkowej

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Królowa Serce
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!