Kostium Królowa Ciemności Deluxe

SKU
W560
Ocena:
100%
Wypożycz:
130,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Nazwa kostiumu nie jest przypadkowa – ten strój to prawdziwa Królowa Ciemności. Doskonałej jakości i podkreślający kobiece kształty strój to idealny wybór na zabawę andrzejkową lub Halloweenową.

Nazwa kostiumu nie jest przypadkowa – ten strój to prawdziwa Królowa Ciemności. Doskonałej jakości i podkreślający kobiece kształty strój to idealny wybór na zabawę andrzejkową lub Halloweenową. Zostań okrzykniętą najprawdziwszą królową parkietu podczas najstraszniejszej nocy w roku. Niech kobiety zielenieją z zazdrości na widok Twojej olśniewającej kreacji, a przystojni panowie ustawiali się w rządku by móc postawić i drinka. Baw się do białego rana w pełnej gracji i elegancji sukience 

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Królowa Ciemności Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!