Kostium Królewna Śnieżka Krótka

SKU
W157
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Przebranie idealne dla Pań, które nie boją się kusych spódniczek. Wariacja na temat słynnej bajki o Królewnie Śnieżce. Załóż na siebie tą sukienkę, a przeniesiesz się w świat baśni.

Przebranie idealne dla Pań, które nie boją się kusych spódniczek. Wariacja na temat słynnej bajki o Królewnie Śnieżce. Załóż na siebie tą sukienkę, a przeniesiesz się w świat baśni. Poznasz siedmiu krasnoludków mieszkających w lesie i uciekniesz przed złą macochą. Uważaj na staruszkę z jabłkiem i grzebieniem to może być pułapka. Zamieszkaj z siedmioma zwariowanymi krasnoludkami i wraz z leśnymi zwierzętami dbaj o porządek w ich małym, uroczym domku. Uważaj na złe zaklęcia swojej macochy, a z pewnością ominą Cię ich smutne konsekwencje. Poznaj księcia i żyj z nim długo i szczęśliwie jak w prawdziwej bajce

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Królewna Śnieżka Krótka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!