Kostium Królewna Śnieżka Krótka

SKU
W157
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Przebranie idealne dla Pań, które nie boją się kusych spódniczek. Wariacja na temat słynnej bajki o Królewnie Śnieżce. Załóż na siebie tą sukienkę, a przeniesiesz się w świat baśni.

Przebranie idealne dla Pań, które nie boją się kusych spódniczek. Wariacja na temat słynnej bajki o Królewnie Śnieżce. Załóż na siebie tą sukienkę, a przeniesiesz się w świat baśni. Poznasz siedmiu krasnoludków mieszkających w lesie i uciekniesz przed złą macochą. Uważaj na staruszkę z jabłkiem i grzebieniem to może być pułapka. Zamieszkaj z siedmioma zwariowanymi krasnoludkami i wraz z leśnymi zwierzętami dbaj o porządek w ich małym, uroczym domku. Uważaj na złe zaklęcia swojej macochy, a z pewnością ominą Cię ich smutne konsekwencje. Poznaj księcia i żyj z nim długo i szczęśliwie jak w prawdziwej bajce

Obecnie wypożyczalnia realizuje tylko wypożyczenia wysyłkowe. Wypożyczenie możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczane na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Królewna Śnieżka Krótka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!