Kostium Dziecięcy Kowbojka

SKU
W393
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Stań się prawdziwą mieszkanką Dzikiego Zachodu. Wskakuj na koń, załóż ostrogi, weź w ręki kolta i wyruszaj na patrol razem z szeryfem. Być może nawet zapobiegniecie napadowi na bank lub dorożkę.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Stań się prawdziwą mieszkanką Dzikiego Zachodu. Wskakuj na koń, załóż ostrogi, weź w ręki kolta i wyruszaj na patrol razem z szeryfem. Być może nawet zapobiegniecie napadowi na bank lub dorożkę. W tym stroju staniesz się prawdziwą królową podczas imprezy o tematyce dzikiego zachodu. Zachwyć wszystkich gości swoją celnością, a z niedowiarkami urządź pojedynek na śmierć i życie. Łap złoczyńców i przyprowadzaj ich wprost do aresztu odbierając za nich duże nagrody z rak szeryfa