Kostium Kopciuszek

SKU
W142
Wypożycz:
90,00 zł
3 doby

Wybierz się na najpiękniejszy bajkowy bal w sukni od wróżki zrobionej specjalnie dla Ciebie. Daj się ponieść w tańcu i strać rachubę czasu. Z pewnością przystojny książę zapuka do Twoich drzwi przynosząc pantofelek, który zgubiłaś ubiegłej nocy.

Wybierz się na najpiękniejszy, bajkowy bal w sukni od wróżki zrobionej specjalnie dla Ciebie. Daj się ponieść w tańcu i strać rachubę czasu. Z pewnością przystojny książę zapuka do Twoich drzwi przynosząc pantofelek, który zgubiłaś ubiegłej nocy. Spraw by Twoje siostry zzieleniały z zazdrości widząc u Twego boku przystojnego księcia proszącego Cię o rękę. Spraw by wspólnie przetańczony bal zagościł na stałe w Waszym pałacu. Doskonały kostium na bal w iście królewskim stylu

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Kopciuszek
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!