Kostium Księżniczka Kopciuszek

SKU
W142
Ocena:
80%
Wypożycz:
100,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Wybierz się na najpiękniejszy bajkowy bal w sukni od wróżki zrobionej specjalnie dla Ciebie. Daj się ponieść w tańcu i strać rachubę czasu. Z pewnością przystojny książę zapuka do Twoich drzwi przynosząc pantofelek, który zgubiłaś ubiegłej nocy.

Wybierz się na najpiękniejszy, bajkowy bal w sukni od wróżki zrobionej specjalnie dla Ciebie. Daj się ponieść w tańcu i strać rachubę czasu. Z pewnością przystojny książę zapuka do Twoich drzwi przynosząc pantofelek, który zgubiłaś ubiegłej nocy. Spraw by Twoje siostry zzieleniały z zazdrości widząc u Twego boku przystojnego księcia proszącego Cię o rękę. Spraw by wspólnie przetańczony bal zagościł na stałe w Waszym pałacu. Doskonały kostium na bal w iście królewskim stylu

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Księżniczka Kopciuszek
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!