Kostium Dziecięcy Kopciuszek

SKU
W141
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Każda dziewczynka przynajmniej raz marzyła, by stać się kopciuszkiem. Możesz podjechać na bal dyniową karetą i przetańczyć całą noc. Tylko uważaj, by nie zgubić pantofelka!

Każda dziewczynka przynajmniej raz marzyła, by stać się kopciuszkiem. Możesz podjechać na bal dyniową karetą i przetańczyć całą noc. W tej piękniej sukni z pewnością zostaniesz królową balu. Tylko uważaj, by nie zgubić pantofelka! W sukni uszytej przez magiczną wróżkę udaj się na cudowny, bajkowy bal.  Domowe myszki zamień wraz z wróżką w piękne białe konie, które zostaną zaprzęgnięte do karocy. Spraw by Twoje siostry zzieleniały z zazdrości widząc u Twych drzwi przystojnego Księcia proszącego Cię o rękę. Strój wprost idealny na królewskie przyjęcie.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Kopciuszek
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!