Kostium Dziecięcy Księżniczka Kopciuszek

SKU
W141
Ocena:
100%
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Każda dziewczynka przynajmniej raz marzyła, by stać się kopciuszkiem. Możesz podjechać na bal dyniową karetą i przetańczyć całą noc. Tylko uważaj, by nie zgubić pantofelka!

Każda dziewczynka przynajmniej raz marzyła, by stać się kopciuszkiem. Możesz podjechać na bal dyniową karetą i przetańczyć całą noc. W tej piękniej sukni z pewnością zostaniesz królową balu. Tylko uważaj, by nie zgubić pantofelka! W sukni uszytej przez magiczną wróżkę udaj się na cudowny, bajkowy bal.  Domowe myszki zamień wraz z wróżką w piękne białe konie, które zostaną zaprzęgnięte do karocy. Spraw by Twoje siostry zzieleniały z zazdrości widząc u Twych drzwi przystojnego Księcia proszącego Cię o rękę. Strój wprost idealny na królewskie przyjęcie.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżniczka Kopciuszek
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!