Kostium Kapitan Blackheart

SKU
W1187
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
90,00 zł
3 doby

W tym przebraniu będziesz najstraszniejszym piratem na imprezie. Wszyscy majtkowie będą się Ciebie słuchać a Twoje czarne serce zwabi na pokład Twego statku zaintrygowane niewiasty.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

W tym przebraniu będziesz najstraszniejszym piratem na imprezie. Wszyscy majtkowie będą się Ciebie słuchać a Twoje czarne serce zwabi na pokład Twego statku zaintrygowane niewiasty. Twój czarny ubiór odwzorowuje Twoją ciemną duszę. Stań się prawdziwym kapitanem statku pirackiego i zarządzaj swoją załogą korsarzy. Płyńcie pod czarną banderą z czaszką i planujcie kolejne rozboje, żeby zdobyć kosztowności innych masztowców. W tym stroju wzbudzisz szacunek innych uczestników balu w stylu pirackim.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Kapitan Blackheart
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!