Kostium Dziecięcy Kamizelka Policyjna

SKU
W644
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Kamizelka dla małego komandosa. Jeżeli zawsze chciałeś zostać policjantem od najcięższych i najtrudniejszych zadań, to ta kamizelka jest właśnie dla Ciebie. Weź w ręce pistolet, a do kieszeni granaty i rozbrój szajkę gangsterów terroryzujących miasto. Wraz z kolegami z jednostki zróbcie nalot na melinę handlarzy narkotykami i nie bój się bo ta kamizelka jest kuloodporna.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Kamizelka dla małego komandosa. Jeżeli zawsze chciałeś zostać policjantem od najcięższych i najtrudniejszych zadań, to ta kamizelka jest właśnie dla Ciebie. Weź w ręce pistolet, a do kieszeni granaty i rozbrój szajkę gangsterów terroryzujących miasto. Wraz z kolegami z jednostki zróbcie nalot na melinę handlarzy narkotykami i nie bój się bo ta kamizelka jest kuloodporna. Stań się jednym z najbardziej poważnych ludzi na imprezie. Pilnuj porządku, a nieusłuchanych znajomych zatrzymaj zakuwając kajdankami. Trzymaj wartę dzielnie aż do białego światu. W tym przebraniu zaskoczysz wszystkich na imprezie mundurowej.