Kostium Dziecięcy Kamizelka Policyjna

SKU
W644
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Kamizelka dla małego komandosa. Jeżeli zawsze chciałeś zostać policjantem od najcięższych i najtrudniejszych zadań, to ta kamizelka jest właśnie dla Ciebie. Weź w ręce pistolet, a do kieszeni granaty i rozbrój szajkę gangsterów terroryzujących miasto. Wraz z kolegami z jednostki zróbcie nalot na melinę handlarzy narkotykami i nie bój się bo ta kamizelka jest kuloodporna.

Kamizelka dla małego komandosa. Jeżeli zawsze chciałeś zostać policjantem od najcięższych i najtrudniejszych zadań, to ta kamizelka jest właśnie dla Ciebie. Weź w ręce pistolet, a do kieszeni granaty i rozbrój szajkę gangsterów terroryzujących miasto. Wraz z kolegami z jednostki zróbcie nalot na melinę handlarzy narkotykami i nie bój się bo ta kamizelka jest kuloodporna. Stań się jednym z najbardziej poważnych ludzi na imprezie. Pilnuj porządku, a nieusłuchanych znajomych zatrzymaj zakuwając kajdankami. Trzymaj wartę dzielnie aż do białego światu. W tym przebraniu zaskoczysz wszystkich na imprezie mundurowej.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Kamizelka Policyjna
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!