Kostium Jurassic World Dinozaur

SKU
W451
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Wyruszaj do największego parku z żywymi, odrodzonymi dinozaurami na świecie. Wraz z przyjaciółmi dinozaurami zbuntujcie się i przegońcie z parku ludzi, którzy przeprowadzali na was eksperymenty. Zostań mięsożercą i zjadaj mniejsze dinozaury lub ludzi. Możesz też zostać pierwszym drapieżnikiem wegetarianinem i przejść na zdrową dietę z liści drzew i traw.

Wyruszaj do największego parku z żywymi, odrodzonymi dinozaurami na świecie. Wraz z przyjaciółmi dinozaurami zbuntujcie się i przegońcie z parku ludzi, którzy przeprowadzali na was eksperymenty. Zostań mięsożercą i zjadaj mniejsze dinozaury lub ludzi. Możesz też zostać pierwszym drapieżnikiem wegetarianinem i przejść na zdrową dietę z liści drzew i traw. W tym kostiumie zostaniesz jedną z najgroźniejszych postaci na balu o tematyce filmowej.  Spraw by ludzi lękali się wielkich dinozaurów, które mają bardzo drapieżną naturę.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Jurassic World Dinozaur
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!