Kostium Dziecięcy Księżniczka Jasmina Fioletowa

SKU
W136
Ocena:
80%
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Przebranie księżniczki Disney’a w innej kolorystyce, lecz równie subtelne i szykowne jak przystało na strój córki Sułtana. Kostium w pełni oddaje klimat bajkowego świata Aladyna, magicznej lampy w której mieszka Dżin.

Przebranie księżniczki Disney’a w innej kolorystyce, lecz równie subtelne i szykowne jak przystało na strój córki Sułtana. Kostium w pełni oddaje klimat bajkowego świata Aladyna, magicznej lampy w której mieszka Dżin. Zaniechaj niecnym planom Dżafara  i wraz z Aladynem uratuj swojego ojca od podstępnego doradcy.  Oddaj Dżinowi wolność i pozwól mu jechać na zasłużone wakacje. U boku swojego ukochanego, jego małpki Abu i Twojego Tygrysa stań się najbardziej wyrozumiałą księżniczką. W wolnych chwilach pójdź na pobliski bazar by wysłuchać potrzeb swoich poddanych. Doskonały strój by zachwycić wszystkich na imprezie w stylu bajek Walta Disneya

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżniczka Jasmina Fioletowa
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!