Kostium Dziecięcy Jasmina Fioletowa

SKU
W136
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Przebranie księżniczki Disney’a w innej kolorystyce, lecz równie subtelne i szykowne jak przystało na strój córki Sułtana. Kostium w pełni oddaje klimat bajkowego świata Aladyna, magicznej lampy w której mieszka Dżin.

Przebranie księżniczki Disney’a w innej kolorystyce, lecz równie subtelne i szykowne jak przystało na strój córki Sułtana. Kostium w pełni oddaje klimat bajkowego świata Aladyna, magicznej lampy w której mieszka Dżin. Zaniechaj niecnym planom Dżafara  i wraz z Aladynem uratuj swojego ojca od podstępnego doradcy.  Oddaj Dżinowi wolność i pozwól mu jechać na zasłużone wakacje. U boku swojego ukochanego, jego małpki Abu i Twojego Tygrysa stań się najbardziej wyrozumiałą księżniczką. W wolnych chwilach pójdź na pobliski bazar by wysłuchać potrzeb swoich poddanych. Doskonały strój by zachwycić wszystkich na imprezie w stylu bajek Walta Disneya

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Jasmina Fioletowa
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!