Kostium Dziecięcy Jasmina 2

SKU
W133
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Ten wyjątkowy kostium na licencji Disney pozwoli Ci przenieść się w bajkowy świat baśni Tysiąca i Jednej Nocy. Poczuj się jak Arabska księżniczka, wsiądź na latający dywan i poszukaj swojego Aladyna.

Ten wyjątkowy kostium na licencji Disney pozwoli Ci przenieść się w bajkowy świat baśni Tysiąca i Jednej Nocy. Poczuj się jak Arabska księżniczka, wsiądź na latający dywan i poszukaj swojego Aladyna. Wraz z nim wyrusz w pełną tajemnic przygodę w nowe, nieznane miejsca. Tak ciekawe jak te, o których mogłaś czytaj tylko w bajkach. Zabierz ze sobą Radżę i ucieknij przez okrutnym Dżafarem z pałacu swojego ojca. Kostium idealnie sprawdzi się na balu w bajkowym oraz arabskim klimacie. 

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Jasmina 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!