Kostium Indianka

SKU
W387
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Doskonały kostium do zabawy na plemiennych tańcach wokół wigwamu. Przebranie Indianki idealnie pasuje na imprezę w stylu dzikiego zachodu lub narodów świata.

Doskonały kostium do zabawy na plemiennych tańcach wokół wigwamu. Przebranie Indianki idealnie pasuje na imprezę w stylu dzikiego zachodu lub narodów świata. Wraz ze swoim czerwonoskórym plemieniem rozpal wielkie ognisko, z którego znaki dymne będzie widać już na wiele kilometrów. Śpiewajcie wspólnie pieśni mówiące o ochronie przyrody i zwierzętach, paląc przy tym fajkę pokoju i wesoło podskakując. Za pomocą ręcznie zrobionych łuków i tomahawków pilnuj swojego ludu przed bladymi twarzami

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Indianka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!