Kostium Indianka

SKU
W387
Ocena:
100%
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Doskonały kostium do zabawy na plemiennych tańcach wokół wigwamu. Przebranie Indianki idealnie pasuje na imprezę w stylu dzikiego zachodu lub narodów świata.

Doskonały kostium do zabawy na plemiennych tańcach wokół wigwamu. Przebranie Indianki idealnie pasuje na imprezę w stylu dzikiego zachodu lub narodów świata. Wraz ze swoim czerwonoskórym plemieniem rozpal wielkie ognisko, z którego znaki dymne będzie widać już na wiele kilometrów. Śpiewajcie wspólnie pieśni mówiące o ochronie przyrody i zwierzętach, paląc przy tym fajkę pokoju i wesoło podskakując. Za pomocą ręcznie zrobionych łuków i tomahawków pilnuj swojego ludu przed bladymi twarzami

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Indianka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!