Kostium Dziecięcy Indiana Jones

SKU
W445
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Zostań jednym z najbardziej znanych poszukiwaczy skarbów. Za dnia profesor na uniwersytecie, a po godzinach poszukiwacz dawno zaginionych skarbów, który ryzykuje własnym zdrowiem i życiem, aby wyprzedzić sługi Hitlera i uratować z ich rąk piękną kobietę.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zostań jednym z najbardziej znanych poszukiwaczy skarbów. Za dnia profesor na uniwersytecie, a po godzinach poszukiwacz dawno zaginionych skarbów, który ryzykuje własnym zdrowiem i życiem, aby wyprzedzić sługi Hitlera i uratować z ich rąk piękną kobietę. Idealny kostium by poczuć się jak prawdziwa filmowa gwiazda rodem z kinowych ekranów. Znajdź kryształową Czaszkę, rozwiązuj zadania i unikaj pułapek w ciemnych jaskiniach.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!