Kostium Dziecięcy Hippiska 2

SKU
W71
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Uroczy strój dla każdej młodej, niepokornej dziewczynki. Załóż na siebie tą wspaniałą sukienkę, z kamizelką w kwiatki i pacyfki i wyruszaj na pochód pod hasłem miłości i przyjaźni. Nada się na imprezy o tematyce hippisów.

Uroczy strój dla każdej młodej, niepokornej dziewczynki. Załóż na siebie tą wspaniałą sukienkę, z kamizelką w kwiatki i pacyfki i wyruszaj na pochód pod hasłem miłości i przyjaźni. Nada się na imprezy o tematyce hippisów. Idealny kostium opisujący dziecięcą radość. Nie ma nic piękniejszego od kwiatów, słońca, przyjaciół i wspólnych śpiewów przy ognisku. Niech letni wiatr niesie na wiele kilometrów Wasze pieśni o wolności. Kostium idealnie opisujący klimat Hipisów walczących z systemem o pokój i wolność

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Hippiska 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!