Kostium Dziecięcy Hippiska 2

SKU
W71
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Uroczy strój dla każdej młodej, niepokornej dziewczynki. Załóż na siebie tą wspaniałą sukienkę, z kamizelką w kwiatki i pacyfki i wyruszaj na pochód pod hasłem miłości i przyjaźni. Nada się na imprezy o tematyce hippisów.

Uroczy strój dla każdej młodej, niepokornej dziewczynki. Załóż na siebie tą wspaniałą sukienkę, z kamizelką w kwiatki i pacyfki i wyruszaj na pochód pod hasłem miłości i przyjaźni. Nada się na imprezy o tematyce hippisów. Idealny kostium opisujący dziecięcą radość. Nie ma nic piękniejszego od kwiatów, słońca, przyjaciół i wspólnych śpiewów przy ognisku. Niech letni wiatr niesie na wiele kilometrów Wasze pieśni o wolności. Kostium idealnie opisujący klimat Hipisów walczących z systemem o pokój i wolność

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Hippiska 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!