Kostium Hinduska Bollywood Deluxe

SKU
W1056
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
100,00 zł
3 doby

Zostań aktorką w najsłynniejszych produkcjach Bollywood. Jako prawdziwa hinduska tańcz, gdy tylko nadarzy się na to okazja.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zostań aktorką w najsłynniejszych produkcjach Bollywood. Jako prawdziwa hinduska tańcz, gdy tylko nadarzy się na to okazja. Nie ważne czy właśnie się zakochałaś, wzięłaś ślub, uszłaś z życiem z wypadku czy po prostu zrobiłaś obiad. W tych kolorowych i dziwnych filmach powody do tańca znajdują się jak na zawołanie. Żaden mężczyzna nie będzie w stanie oderwać od ciebie wzroku, gdy tylko wyjdziesz na parkiet. Załóż jak najwięcej błyskotek, nie zapomnij o przepięknym złotym naszyjniku, który świetnie będzie komponować się ze zdobieniami kostiumu. Odpowiedni makijaż i zwiewna chusta sprawią, że w tym stroju będziesz wyglądać jak prawdziwa księżniczka z filmów Bollywood, która właśnie przyszła na swój bal.   

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Hinduska Bollywood Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!