Kostium Heavy Metal Hero

SKU
W1105
Ocena:
100%
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Stań się gwiazdą rocka z lat 80 i przenieś się na scenę, by dać koncert razem z Guns N' Roses. Nie bój się zwracać na siebie uwagę innych - to może Ci przynieść jedynie same korzyści. Choć styl idoli zmienił się na przestrzeni lat, to od zawsze są osobami, które nie mogą opędzić się od pięknych niewiast. Chwyć elektryczną gitarę, pomachaj swoją bujną czupryną oraz stań się wzorem męskości i pożądania tamtych lat. Pokaż wszystkim jak imprezują prawdziwi rock'n'rollowcy. W tym kostiumie zabłyśniesz na imprezie o tematyce przebrania gwizd lub lat 80-tych.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Heavy Metal Hero
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!