Kostium Gladiatorka

SKU
W1098
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Wciel się w rolę żony niezwyciężonego rzymskiego herosa. Koj rany swojego walecznego męża oraz dopinguj przy kolejnych starciach na arenie ku chwale Rzymu.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Wciel się w rolę żony niezwyciężonego rzymskiego herosa.  Koj rany swojego walecznego męża oraz dopinguj przy kolejnych starciach na arenie ku chwale Rzymu. Piękna sukienka pozwoli przenieść Ci się w czasy starożytnego Rzymu. Twój ukochany jest odważnym wojownikiem, a Ty jego opoką. Jak każdy doskonale wie, za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta. Po walce pójdźcie na wielką ucztę, aby świętować zwycięstwo swojego walecznego mężczyzny. W tej sukni oczarujesz wszystkich uczestników imprezy w stylu rzymskim.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!