Kostium Gladiatorka

SKU
W1098
Ocena:
80%
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Wciel się w rolę żony niezwyciężonego rzymskiego herosa. Koj rany swojego walecznego męża oraz dopinguj przy kolejnych starciach na arenie ku chwale Rzymu.

Wciel się w rolę żony niezwyciężonego rzymskiego herosa.  Koj rany swojego walecznego męża oraz dopinguj przy kolejnych starciach na arenie ku chwale Rzymu. Piękna sukienka pozwoli przenieść Ci się w czasy starożytnego Rzymu. Twój ukochany jest odważnym wojownikiem, a Ty jego opoką. Jak każdy doskonale wie, za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta. Po walce pójdźcie na wielką ucztę, aby świętować zwycięstwo swojego walecznego mężczyzny. W tej sukni oczarujesz wszystkich uczestników imprezy w stylu rzymskim.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Gladiatorka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!