Kostium Gangsterka

SKU
W42
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Kto powiedział, że gangsterami są tylko mężczyźni? Stań w szranki z samym Alem Capone i przejmij jego wielkie imperium. Zostań najsławniejszą w historii przemytniczką broni i alkoholu z czasów prohibicji.

Kto powiedział, że gangsterami są tylko mężczyźni?  Stań w szranki z samym Alem Capone i przejmij jego wielkie imperium. Zostań najsławniejszą w historii przemytniczką broni i alkoholu z czasów prohibicji. Niech lata 20. na zawsze zostaną zapamiętane pod Twoim imieniem. Niech gangsterzy drżą na twój widok, a sam Gatsby zaprasza Cię na swoje imprezy. Jako jedna z ikon lat 20. wyruszaj na poszukiwania alkoholu w objętym prohibicją mieście. Weź w swoje ręce karabin i zostań prawą ręką wielkiego Al'a Capone. Wieczorem zamiast garnituru w paski i kapelusza przywdziej krótką sukienkę z cekinami i frędzlami, a we włosy włóż piórko i udaj się na zakrapianą szampanem imprezę u Gatsbiego   

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Gangsterka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!