Kostium Gangsterka

SKU
W42
Ocena:
80%
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Kto powiedział, że gangsterami są tylko mężczyźni? Stań w szranki z samym Alem Capone i przejmij jego wielkie imperium. Zostań najsławniejszą w historii przemytniczką broni i alkoholu z czasów prohibicji.

Kto powiedział, że gangsterami są tylko mężczyźni?  Stań w szranki z samym Alem Capone i przejmij jego wielkie imperium. Zostań najsławniejszą w historii przemytniczką broni i alkoholu z czasów prohibicji. Niech lata 20. na zawsze zostaną zapamiętane pod Twoim imieniem. Niech gangsterzy drżą na twój widok, a sam Gatsby zaprasza Cię na swoje imprezy. Jako jedna z ikon lat 20. wyruszaj na poszukiwania alkoholu w objętym prohibicją mieście. Weź w swoje ręce karabin i zostań prawą ręką wielkiego Al'a Capone. Wieczorem zamiast garnituru w paski i kapelusza przywdziej krótką sukienkę z cekinami i frędzlami, a we włosy włóż piórko i udaj się na zakrapianą szampanem imprezę u Gatsbiego   

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Gangsterka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!